המלצות תלמידים של קבוצת SPM VIP

רציתי להודות לניר על הקורס המדהים, שהקפיץ אותי קדימה בעסק שלי, אחרי שהשקעתי לא מעט כסף בפירסום באמזון ללא תוצאות רצויות הייתי די מתוסכל מהנושא ואפי' שהבנתי את חשיבות הפירסום לא היה לי זמן לחפור בכוחות עצמי וככה זה נסחב עד שהגיע ניר עם הקורס המקיף החלטתי לרכוש אותו וזה היה שווה כל אגורה! ניר לקח את הנושא המורכב הזה והפשיט אותו בטוב טעם, כל פרט מוסבר בצורה ברורה עם הוראות מדויקות (כמו מתכון בישול) ובכלל שינה לי את כל כיוון החשיבה על מהות הפירסום באמזון והאמת אני הכי אוהב איך הוא מסכם כל שלב ושלב, זה כיף ותענוג ללמוד את הקורס והעיקר מעשיר בידע מקצועי שמביא תוצאות….. אז תודה ניר…

Josh Ingber

מוכר באמזון

Pavel Khazanov

מוכר באמזון

ניר חסך לי כסף והרבה שעות של לשבור את הראש בלהבין את התחום המורכב הזה. תודה שעזרת לי לייעל את העסק שלי!!!

הגעתי לניר דרך קבוצת וואטסאפ שפתח בנושא של PPC. כבר מהמידע שראיתי בקבוצה הבנתי שיש לי כאן עסק עם בחור שמבין ושולט בעולם הPPC. תוכן הקורס הוא מקצועי רחב ומקיף, מסביר הרבה דברים מא'-ת', מוצג בצורה מאוד ברורה כשהסיכום והחזרה על הדברים עושה סדר בראייה הכללית.

Ayelet Ben-yona

מוכרת באמזון

אליזבט

מוכרת באמזון

יצא לי להכיר את ניר מספר חודשים לפני פתיחת הקורס.
מתחילת ההיכרות הוא תמיד היה שם לעזור בשאלות ולחלוק מהידע (העשיר) שלו בנושא הפרסום באמזון. ישנם הרבה מאוד קורסים בנושא אמזון, אך לנושא הכה חשוב והלא כל כך פשוט, טרם ראיתי קורס בעברית שעונה על הדרישות.
ברגע שהוא סיפר לי שהוא מתכוון לפתוח קורס בנושא, לא חשבתי פעמיים.
הקורס עצמו בנוי היטב, מכיל המון(!) אינפורמציה מעולה, עושה סדר בדברים ונותן טיפים שלא ראיתי במקום אחר. אין בו רעש וצלצולים…נטו התמקצעות בנושא הפרסום. האיש מאחוריו משקיען, מקצוען, ויותר מהכל – בן אדם. תודה רבה!

Yoni BarShaull

מוכר באמזון

צפו בהמלצה מוקלטת

אשר זלצמן

מוכר באמזון

תודה רבה לניר שגרם לי לקבל הבנה די ברורה לגבי PPC ופירסום באמזון.כבר 7 חודשים מוכר באמזון ואף פעם לא הצלחתי להבין את התמונה הכללית של איך הפירסום עובד ואיך בדיוק להשיג את המירב ממנו.כבר חודשיים בקורס של ניר וכבר יש תוצאות מסודרות יותר,שגורמות לי לבזבז פחות כסף על פירסום(ואני רק מתחיל את מודול 3).ללא ספק תחום חשוב ביותר שיתן לכל מוכר באמזון ערך מוסף יקר.המון תודות ניר ובהצלחה לכולנו!

Sandy Bar

מוכר באמזון

צפו בהמלצה מוקלטת

Danny Kaganovitch

מוכר באמזון

החלטתי ללכת על הקורס של ניר קודם כל כדי להבין וללמוד לעומק את העולם של PPC באמזון, לפני שחשבתי איך זה יחסוך לי כסף. כשמחפשים פתרונות בכל מיני אתרים ברשת לא מצליחים ליצור תכנית עבודה ברורה ובקורס יש תכנית מאוד ברורה מ-א' עד ת' ככה שאין יותר מדי מקום לטעויות.
תוך כדי למידה של המודולים התחלתי להבין את המושגים ומה שעומד מאחורי ה-PPC של אמזון וכשאתה מבין את המושגים והפרטים הקטנים הרבה יותר קל ליישם, וכן, גם לחסוך הרבה מאוד כסף מיותר על מודעות וקליקים לא נחוצים.
אני חושב שקשה מאוד להסביר כמה PPC זה עולם בפני עצמו וכמה חשוב ללמוד אותו לעומק לפני שקופצים לחלוקות מאסיביות ולקמפיינים מפוצצים בפייסבוק. כל חיסכון במשא ומתן עם הספק לא שווה עם בסופו של דבר אם מבזבזים מאות ואלפי דולרים בקמפיינים חלשים ובזבזניים במודעות באמזון. ידע ב-PPC הוא לא בונוס, הוא פשוט חובה!
גם הידע שמקבלים בשיעורים וגם התמיכה מניר ומהקבוצה בפייסבוק גורמים לקורס להיות שווה כל שקל. בהתחלה חשבתי שזאת השקעה לטווח ארוך, אבל כבר בטווח הקצר אפשר לקצור את הפירות אם עובדים נכון ולפי השיטה. בהצלחה!

Guy Shalit

מוכר באמזון

הקורס מצויין … מעבר לציפיות , הוא מוסבר בצורה ברורה מאוד ואתה נותן שם המון אינפורמציה + תמיכה אישית ואכפתית שזה ממש חשוב  …בגדול אפילו רק 2 המודולים הראשונים שמסבירים את הבסיס בלי כל האקסטרות שווים את עלות הקורס מכוון שזה הולך לחסוך לאנשים הרבה מאוד כסף (וכמובן לקדם יותר בצורה נכונה  שזאת המטרה)…. לסיכום אני יכול להגיד …שווה כל שקל ! ?

Amit Zur

מוכר באמזון

מעולה האמת. הקורס מוסבר בצורה מאוד מפורטת וברורה. השיטת לימוד של 5-10 דקות כמעט כל שיעור היא מעולה, היא עוזרת לחלק את הנושאים ועוזרת "להכיל" כל נושא.

יושב עם עט ומחברת ומסכם כל שיעור ושיעור. קורס נהדר!

Chen Benziman

מוכר באמזון

קורס מקיף ומקצועי עם ידע חדיש ובעל ערך. ממליץ לכל מי שרוצה לקחת את עניין ה PPC ברצינות.

Or Maman

מוכר באמזון

המלצה
מצאתי את עצמי מבזבז מאוד דולרים על קמפיין PPC ללא הבנה לעומק, המון הצעות ופתרונות בפורומים שונים, לאחד זה עובד לשני לא וחוזר חלילה. לא הצלחתי להגיע לתוצאות ולהבנה איך הדברים באמת עובדים.
לפעמים רק אחרי בזבוז של הרבה כסף אנחנו מגיעים להבנה עצמית מה הכי טוב לעשות בשביל להגיע לתוצאות. נרשמתי לקורס בPSM בהדרכת ניר. האסימון איך הדברים באמת עובדים נפל מאוד מהר, הפסקתי לבזבז שעות של חיפוש איך הדברים באמת עובדים, עכשיו הכל פרוש מולי כל השאלות/התשובות והתמיכה ברקע של ניר.
אני עדיין בשלב ההתחלה של הקורס, אבל הצעדים עכשיו מאוד ברורים ופשוטים להבנה.
אני ממליץ בחום לכל מי שנכנס לעולם הPPC, אל תבזבזו כסף על ניסיונות שווא.
קבלו את העצה שלי ותחסכו המון מטעויות של אחרים…
🙂

Gal Ardazi

מוכר באמזון

ניר הקורס שלך חידש ושינה אצלי כל כך הרבה ! החל בהבנה שהפרסום לא נועד רק לקדם מכירות ( אותי זה הפתיע לגמרי  ) דרך איך עובד האלגוריתם של אמזון (עד כמה שאפשר להבין אותו… ) ועד לתוצאה של פרסום עם יותר חשיפות בפחות כסף שמקדם את המוצר בטווח ארוך . למדתי איך לבנות קמפיין שלב אחר שלב, לקחת סכונים מחושבים לעלויות ולהשיג תוצאות באופן עקבי ותוצאה שהולכת ומשתפרת. שורה תחתונה – פרסום יותר אפקטיבי – יותר תמורה בעד ההשקעה בפרסום וזה עוד אפילו לפני הספקתי לעבור על הקורס עד הסוף! היית נגיש וזמין לענות ולהסביר ולסגור פינות וזה לגמרי לא מובן מאליו. PPC הוא אחד הקורסים שקדמו אותי המון בעולם המרתק הזה שנקרא אמזון . תודה רבה!

נגה עזרא

מוכרת באמזון