קורס SPM מלא

הי זה ניר נעים מאוד, לפני שנתחיל רציתי לשתף אותך בסיפור האישי שלי.

אני אספר כאן איך התחלתי עם PPC ולמה יצרתי את Sponsored Products Master) SPM)

נתחיל בזה שכל המסע לקח לי שנה שלמה…

אז מה כבר קרה במהלך השנה הזאת?

בהתחלה כשהייתי רק סוחר מתחיל עם מוצר ראשון במחסנים של אמזון, הקשבתי בקשב רב לכל ההמלצות של מוכרים ותיקים שהיו בשוק לפני  –באמונה עיוורת הרצתי קמפיינים עם בידים נמוכים ובידים גבוהים, פעם הפסדתי ופעם הרווחתי עשיתי את כל מה ש"כולם אומרים לעשות" וזאת מבלי באמת להבין  איך אמזון באמת "חושבים"? איך הדירוג, המכרז, קביעת שטחי פרסום, רלוונטיות המוצר באמת משפיעים על תוצאות הפירסום שלי.

תיסכל אותי כל פעם לקרוא שיטה אחרת, להקשיב להמלצות סותרות של עוד מישהו מהתחום. לקחת את הטיפים החינמים וניסיתי ליישם אותם על העסק שלי בעוד אני מפסיד כסף אמיתי. ואחרי הכל להתחבר לקמפיין מנג'ר מדי פעם ולראות שינויים קטנים או שהפסדים גדולים. יום אחד נפל לי האסימון שלמנטורים שם בחוץ אין באמת הבנה עמוקה בתחום. בסופו של יום איך אפשר לצפות שאדם אחד ידע את כל עולם אמזון מא' עד ת' – החל מהזרמת תנועה, קידום מוצר, קופונים, מחקר, פרסום ממומן ועוד אין ספור תחומים… בהתחלה חשבתי שמוכרים מצליחים של מוצר אחד עם קמפיין ממומן מוצלח יודעים הכל. הייתי תמים, כי מה שלא לקחתי בחשבון זה שאמזון מורכב מ:

באמזון יש 353,710,754 מוצרים למכירה – נכון ל2016.

יותר מ- 20 קטגוריות שונות – כל קטגוריה עם אלגוריתם ודירוג שונה עם חוקים ונהלים שונים ומנוהלת על ידי אנשים שונים.

688,690 מותגים רשומים וייחודיים מוכרים באמזון.

יותר מ 200,000 מוכרים באמזון ארה"ב.

מתוכם 7,729 שמוכרים יותר מ5,000 מוצרים.

הבנתי, לקבל עצה ממוכר אחד או שתיים שהקמפיין עבד להם במוצר שלהם זה לא רציני, אז עצרתי הכל !!! קיבלתי את ההחלטה שהגיע הזמן להקדיש לנושא ה PPC את מלוא הזמן והתשומת לב שמגיע לו, כדי להיות בו הכי טוב שאני יכול!

לקחתי הפסקה מהכל.. נעלתי את עצמי בחדר מול המחשב. התחלתי "לשתות" כל חומר ותאוריה קיימת – זה היה תקופה של מספר חודשים. עשיתי כמעט את כל ההכשרות שיש היום ברשת מרמת ה"זול וחינם" עד ההכשרה היקרה ביותר שקיימת בשוק.

שסיימתי את ההכשרות, שילבתי את כל הידע שצברתי וישמתי הכל על המוצרים שלי. התחלתי ממחקר והמון טסטים – למדתי המון מהתוצאות השונות שהפקתי. שיפרתי כל הזמן את מה שעבד לי טוב, מדי פעם הוספתי משהו חדש.

בסופו של דבר בניתי את צוות העובדים שלי היום – זאת לאחר שנה שלמה של עבודה ומחקר רק על הנישה הזאת של Amazon Sponsored Products .
בסופו של המסע הגיע הזמן לקחת את כל הידע והניסיון שצברתי בתחום ולרכז אותו במקום אחד. לארגן בצורה הטובה ביותר כדי שאוכל ללמד את הצוות שלי בצורה הטובה ביותר. לקח לי חודשיים לבנות את הקורס המלא. האמת זה הבייבי שלי. אפילו יותר מהמוצרים שהבאתי לאמזון. אני מתרגש מאוד שהצלחתי לרכז הכל במקום אחד!

זו הייתה ההיסטוריה של Sponsored Products Master) SPM)

הקורס מורכב מעשרות שיעורים בהם תאוריה ותרגולים במהלך הקורס. חשוב לסיים אותו ורק בסוף לבנות תוכנית וליישם את כל זה על המוצרים שלכם.

בנוסף לתכנים שלקח לי המון זמן להכין, יש גם רשימה של המון בונוסים שאני מארגן למצטרפים.

5cds_spm

בונוס - טבלת Pivot ו Excel

כידוע ב PPC דרושים המון כלים לניתוח הקמפיינים. הקורס לא רק מעניק ידע ב PPC אלה גם בעבודה עם אותם כלים. Pivot זו היא הכשרה מתקדמת שחשוב לנו שיהיה לך. בשביל שתהיה אפשרות לעבוד בצורה נוחה ומקצועית ולנתח את הקמפיינים עד הפרט האחרון.

בונוס - פגישה 1 על 1

ל10 הנרשמים הראשונים תינתן האפשרות לייעוץ טלפוני של 30 דקות עם ניר כהן, פגישה יוקרתית אשר יכולה לשפר רבות את ההצלחה והתקדמות באמזון.

בונוס - ידע הכי אקטואלי בשוק

כידוע הידע תמיד מתחדש, בשונה מספרים. החלטנו לשמור על רמת ידע הכי עדכנית שיש כיום בשוק. מכיוון שאנחנו תמיד עוסקים במחקר, נשלח סרטונים ונענה על שאלות כאשר נגלה על שינויים באמזון. כמו שהגעת לכאן ללמוד גם אנחנו ב SPM עוסקים כל הזמן בלמידה מחקר ואופטימיזציה. חשוב לנו תמיד לשמור על – שיפור ועדכון התכנים.

בונוס - שאלות ותשובות

במהלך כל התוכנית אם יושב על ליבך שאלות, חשוב לא לשמור אותם לעצמך. תהיה אפשרות להקליד תחת אותו עמוד את השאלות ולקבל מענה מהיר בתשובות מקצועיות מהצוות. השאלות יהיו משותפות לכולם, בעזרת המענה המהיר והמשותף הזה אפשר להרוויח מקסימום ידע.

בונוס – הנחה על רישום לקורס SPA

בראיין ג'ונסון אלוף העולם ב Sponsored Products של אמזון, החליט לתת הנחה של 10% למצטרפים לתוכנית ה SPM , בריאן מנהל את חברת Sponsored Products Academy. חברה אשר מספקת פתרונות PPC וייסדה את PPC SCOPE.

בונוס – הנחה על עמלות ב Payoneer

הנחה על עמלות עבור משתמשים חדשים ב Payoneer – אנחנו ב SPM החלטנו להעניק בונוס על העמלות ב Payoneer וההוזלה היא 0.2% בעמלות ו$50 לצירוף משתמש חדש.

בונוס - קבוצת Facebook - SPM VIP

זו היא קבוצה רק למי שרכש את התוכנית, ביחד עם ניר והצוות ועוד מספר מוכרים ותיקים וחזקים אשר ישתפו ידע שלא משותף בכל מקום ולא רק בנושא ה PPC.

בונוס - הנחות על תוכנות

חשוב לנו להשקיע בך – ישנם תוכנות רבות אשר עוזרות למוכרים. מכיוון שלא באנו רק למכור קורס וזהו. אנחנו נלחמנו ונלחם למען המון הטבות משמעותיות שהמוכרים צריכים. במקרה הזה אנחנו מעניקים לך 2 בונוסים.
20% הנחה על PPC SCOPE.
20% הנחה על Hello Profit.

כל זה נמצא בחבילה של ה SPM המלא.

מה שרק נשאר זה לקבל החלטה להצטרף ולקבל הכל.

טונות של הצלחה!

Niro